Göz Seyirmesi
Göz seyirmesi, göz kapağı tikleri ve kasılmaları oldukça yaygındır. Genelde gözlerden birinin alt kapağında görülür, ama üst göz kapağı da seğirebilir. Pek çok göz seyirmesi anlıktır. Kısa bir süre olur ve biter, ama haftalarca, hatta aylarca sürenleri bile vardır.

Bir keresinde, bir hastamın eşinden, alt göz kapağının birkaç haftadır seğirdiğini ve bu durumun kendisini delirttiğini belirten e-posta aldım. Yardım edebilir miydim?

Göz seyirmesine bir çözüm bulabilmemiz için, bu sinir bozucu sorunun esas sebebini belirlememiz gerekiyor. Doktor dilinde miyokimi (adele seyirmesi) denen, gözde oluşan ve dalgalanan bu kas kasılmalarının sebepleri şunlar olabilir:

 • Stres
 • Yorgunluk
 • Göz yorgunluğu
 • Alkol
 • Göz kuruluğu
 • Dengesiz beslenme
 • Alerjiler
 • Kafein


 • Bir anlık göz kapağı seyirmesi genellikle iyi huyludur, durumun ciddi olmadığı veya tıbbi bir sorunun işareti olmadığı anlamına gelir.

  Göz Seyirmesi

  Buna rağmen, bu tarz bir göz kapağı seyirmesinin tedavisi bile zor olabilir. Göz seyirmesini durdurmanın tek yolu, sorunun sebebi bulmak ve tedavi etmek olabilir.

  Göz seyirmesinin daha ciddi örneklerine, azblefarospazm ve orofasiyel diskinezi gibi nörolojik durumlar neden olmaktadır. Bu durumlar çok nadir yaşanır ve yaşandığında da bir göz doktoru tarafından teşhis edilip tedavi edilmelidir.

  Yayınlanma Tarihi : 25.01.2013 05:52:29

  Göz Seyirmesi Yorumları
  İsminiz 
  Yorumunuz 
  Güvenlik 
   Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
     

  161 Yorum Yapılmış "Göz Seyirmesi"

  leyla

  Cevap Sayısı: 0
  2 haftadır 2 göz kapağım üstü seğriyo ve sinir oluyorum sizce ne yapabilirim

  2016-02-06 / Kullanıcı oyu: 4,5

  umida

  Cevap Sayısı: 1
  ben 4 gündür sag üst kapağında bütün gün zıplıyıp duryor çok rahatsız olyorum inanilmaz neyapabilirim

  2016-01-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Esma

  Cevap Sayısı: 0
  Yav daha yaşım kaç seyiriyor diyeceğim yaşla ilgisi yok diyeceksiniz ilk önce göz tansiyonu gibi birşey sandım 15 yaşındayım sol gözümün altı günde 3-4 defa 1 haftadır devam ediyor kör olucam sanırım .:))) HAHAHA

  2015-08-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  FATİH ATAK

  Cevap Sayısı: 0
  Gözünüz seyredigi zaman göz kapaginiza ufak bi parca yedil herhangi bir agac yapragi koyun ve dua edin -Allahım umduğum bu olsun . diyin ins gcer Not : koca ka&341;ı onerisidir :)

  2015-07-03 / Kullanıcı oyu: 4,5

  vecdi gümüştaş

  Cevap Sayısı: 0
  bence göz seyirmesinin nedenleriinden ilki stres ve kahve vitamin eksikliğide tetikleyicisidir

  2015-05-28 / Kullanıcı oyu: 4,5

  erdem

  Cevap Sayısı: 2
  benım de goz kapagımda seyırme var yaklasık 5 yıldır günün stresine ve sıkıntısına gore az yada cok şiddetli olarak seyiriyor hiç bi çare bulamadım goz doktoruve noroloji doktorlarına gittim mr çekildi hiç bişehy cıkmadı psikolojik ilaçlar verdiler halen sıkıntım devam ediyor ne yapacagımı bilmiyorum.

  2015-05-16 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Almina

  Cevap Sayısı: 3
  Mutlaka okuyun ...Yaklaşık bir ay önce sol göz kapağımda seyirme başladı önce göz doktoruna gittim gözlerin sağlıklı dedi daha sonra nörolojiye gittim mr çekindim sonuçlarım tertemiz çıktı en son kan testi istedi değerlerimde düşüklük vardı.b1 -b6 -b12 yi kapsayan bir ilaç yazdı ilacı 2 gün kullandıktan sonra seyirmem tamamen geçti. Bugün 5. günüm ve inanın keyfim moralim yerine geldi. İnsanlar basit hatta komik olarak buluyor evet herhangi bir acınız ağrınız olmuyor ( gözünüzdeki seyirmeden oluşan hafif yorgunluk dışında ) ama başka insanların görebildiği ve tik olma tehlikesi içinde kendinizi yıpratmanıza sebep oluyor. Size yardımı olurmu bilmiyorum ama kan tahlili yaptırın...

  2015-04-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  mina

  Cevap Sayısı: 0
  benim gözüm bir senedir neredeyse hergün en az 3-4 defa seyiriyor. geçen sene sol gözümdü bu senede sağ gözüm başladı... git gide korkmaya başlıyorum :(

  2015-01-31 / Kullanıcı oyu: 4,5

  canan

  Cevap Sayısı: 0
  Goz kapagim2 haftadir seyirmesi ne yapmam lazim

  2015-01-31 / Kullanıcı oyu: 4,5

  furkan

  Cevap Sayısı: 0
  yaşım 18 bir haftadır sol gözümün içi oynuyor sebebi ne olabilir

  2014-12-29 / Kullanıcı oyu: 4,5

  mehmet

  Cevap Sayısı: 0
  Sağ üst göz kapağım ve arada sol göz üst kapağm 5 dakikada bir seyiriyor psikolojim bozuldu çözümü nedir bu sorunun

  2014-12-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  tarık

  Cevap Sayısı: 0
  selam yaklaşık 3 haftadır sol gözümün üst kapağı ara ara seyiriyor bu durum çok canımı sıkmaya başladı nezaman geçer bu acaba

  2014-12-02 / Kullanıcı oyu: 4,5

  muhammed

  Cevap Sayısı: 0
  Ali beyin yorumunu okudum okumam boyunca hic seyirmedi okumam bitince hakikaten bittimi diye tam kendi kendime sorarken yine basladi bu yorumu yazarken bile ara sira seyirip sulaniyo ama bisey demem gerek arada hosuma gitmiyoda degil ha :-)

  2014-11-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Hatice

  Cevap Sayısı: 0
  Ben de ALi Beyin yorumunu okudum ve geçti, bunun psikolojik bir açıklaması var mı acaba? Dikkatimizi başak bir yöne çekip, gülümsememizi sağladığı için mi, yoksa içinde geçen kelimelerin zihin altımızda farklı çağrışımları var ve bu çağrışımlar iyileşme sağladığı için mi... Bu konuyu bilen varsa açıklaya bilir mi, daha doğrusu bence Ali Bey bunu bilerek yaptı ve sebebini biliyor. Açıklayabilir mi kendileri acaba? Seyimemeizi geçirdiği için de kendisine teşekkür ederiz. :))

  2014-10-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Ccc

  Cevap Sayısı: 0
  Islamiyette uğursuzluk yoktur. Hayra yormak vardır. O kadar araştırdınız da Peygamberimizin ( sallallahu aleyhi ve şelalem ) hadisini bulamadınız mı Serkan Bey. Insanları yanıltmayın ve korkutmaya çalışmayın.

  2014-08-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Muhammed

  Cevap Sayısı: 0
  Benim gözüm 3 4 haftadır katlanmış ne yapmam gerekir?

  2014-07-05 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Uğur

  Cevap Sayısı: 0
  Geçen gün göz raporu almak için doktora gittim. Bu arada seyirmeyide sordum. Sen de fazla elektrik var dedi. Bişey olmazmış elektiği nötr le geçer dedi. &128522;

  2014-06-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Suna

  Cevap Sayısı: 0
  1 aydır gözüm seyiriyor. Göz dr gittim alerji olduğunu söyledi
  Damla verdi fakat seyirmem hala geçmedi.Aksine seyirmelerim
  Tüm vücuduma yayıldı bacak kol parmaklarım :( delirmek üzereyim

  2014-06-07 / Kullanıcı oyu: 4,5

  gurcan

  Cevap Sayısı: 0
  bendede yaklasık 1 aydır var acaba neden oluyor tam olarak bence duzensız bırde karanlıkta uyumamaktan gelıyor abı aksam 11 dedımı yatcaksın gece uyuycaksınkı tam dınlenesın allah geceyı nıe yapmıs uyumak ıcın gıdıpte 3-4 te yatarsan gozunde seyrırı baska yerlerınde sryrır erken yatn bence onsan oluyor bende gec yatıyom onadn oluyo bence

  2014-06-04 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Ferhan

  Cevap Sayısı: 0
  Yok artık Ali beyin yorumunu okudum ve seyirmem geçti..

  2014-05-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  onur

  Cevap Sayısı: 0
  aylardır şikayetçi olduğum göz seğirmesi için buraya yazacaktım Ali Karsiz beni benden aldı. Şimdi atı bulmaya gidiyorum.

  2014-05-12 / Kullanıcı oyu: 4,5

  gul

  Cevap Sayısı: 0
  acikcasi saskinim cunku benimde Ali karsizin yorumnu okudugum zaman seyirmem gecti :)))

  2014-05-07 / Kullanıcı oyu: 4,5

  gizem

  Cevap Sayısı: 0
  Gerçekten insanin sinirleri bozuluyor ve bu aksam dolmustan inmek zorunda kaldim şoför göz kiptigini zannetti ve bunu fark eder etzez rezil olmamak için inmek zorunda jaldi

  2014-04-29 / Kullanıcı oyu: 4,5

  banu

  Cevap Sayısı: 0
  sol üst kapağım 4 gündür seyiriyor doktora gözükmem gerekir mi??

  2014-04-29 / Kullanıcı oyu: 4,5

  mehmet

  Cevap Sayısı: 0
  Ali karsizin yorumunu okurken segirmem gecti. nasil oldu anlamadim.

  2014-04-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yener karadag

  Cevap Sayısı: 0
  benim sol alt kapak 1 aydır seyiriyor.bence anlık başlayan bir durum.biriken stress.istenmeyen şeylerle karşılaştığımızda tetikliyo.bence.

  2014-04-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  oya

  Cevap Sayısı: 0
  Disim ve basim agriyor sol taraf gozumdede seyirme var suzce bas agrisindanmi tesekkurler

  2014-04-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ali_karsiz Twitter

  Cevap Sayısı: 0
  Sol alt göz kapağım 2 aydır seyriyordu. ilk başta bir anlam veremedim uykumda sürekli titriyordu meğer küçük kardeşim, peçete parçası ile gözlerimi gıdıklıyormuş sonra bende bu alışkanlık oldu tik gibi önlenemez bir şekilde devam etti.. yazın ailem ile gittiğim köy kasabasında 5 aydır görmediğim dayımın kızı ile at çiftliğine gittik. beyaz yeleli bir at ile 1 hafta geçirdikten sonra göz seyirmemde bir anlık azalma oldu sonra tekrar şehre döndüğümde tekrar başladı titremeler gecelerce devam etti inanılmaz rahatsız ediciydi. ardından rüyamda tekrar o beyaz yeleli atı görünce hastalığımın tedavisi o olduğunu anladım.. ama köye tekrar gittiğimde at yoktu onca insana sormama rağmen bulamıyordum. sonra yahyayı çağırıp beyaz yeleli at nerde dediğimde o sizinle bir hafta boyunca gezince göz seyirmesi tikini kapmış öte beri gözünü kaşımaktan hayvan telef oldu kahrından öldü dedi. evet hayatta küçük sorunların ne gibi sonuçlar doğuracağını iyi bilmek gerekir. bu ilginç yazıda amaç göz seyrimenizi bir anlık gülümseme ile durdurmaktı. hayatınızda eksik olan şey heyecan ve gülümsemedir. değişik şeyler planlayın rütin hayatı bırakın.

  2014-04-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

  masal

  Cevap Sayısı: 0
  merhaba.. benim sağ göz kapağım da kasılma meydana geldi yaklasik 1 haftadir bu durum devam ediyor gözümü kapatmiyor ya da baska bir seye sebep olmuyor ama kasilip titremesi sinirlerimi ciddi anlamda bozmus durumda ne yapabilirim yardimci olun lütfen

  2014-04-16 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Mustafa

  Cevap Sayısı: 0
  Sag ust kirpigim hic durmadan seyiriyor ve bu beni delirtiyor nasil kurtulabilirim bundan yardimci olun

  2014-04-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ömer coşkun

  Cevap Sayısı: 0
  uykuyu yeterli alamamak ve uzun süreli teknolojik aletlerle vakit geçirmek bunun en belirgin nedenleri. düzenli uykuya geçmenizde fayda var ayrıca odanızın yatarken güneşa maruz kalmamasına ve karanlık bir yerde uyudugunuza dikkat edin. bu sizin uyurken gözünüzü az yoracak ve yeterli dinlenmeyi sağlayacaktır.

  2014-04-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Tamer

  Cevap Sayısı: 0
  1 aydır sol gözümün üst kapağı aralıklarla seyiriyo ve beni deli ediyor olur olmaz yerde seyirmeye başlıyor helede araba kullanırken seyirmeye başlayınca kaza yapağacağım diye çok korkuyorum bazen gözümden yaş gelene kadar seyirdiği oluyo dr. a gimeye de fırsatım olmuyor nasıl geçer sebebi nedir bilmiyorum

  2014-04-01 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nadire

  Cevap Sayısı: 0
  Bu sabah gozum segiriyordu su an durmus durumda sukkur.Insallah sorunu olanlara gecer dilerimm Bencekafaya takmamak gerek ustune gittikce her dert artiyor hata daha cok buyuyor ne beslenme ne baska sorun normal vucudun verdi reflex buyutmeyelim herkse saglikli yasam dilegimle..

  2014-03-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  melike topaloglu

  Cevap Sayısı: 0
  Bir senedr sol gozum seyiriyo doktora gittim psikolojik dediler nasil gecer neyapmam lazim yardin edin lutfen

  2014-03-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  hülya

  Cevap Sayısı: 0
  sağ gözüm 2haftadır seyiriyor bazen şiddetli oluyor bazen yavaşlıyor sebebini merak ediyorum bir zararı olurmu ilerde

  2014-03-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  sevket

  Cevap Sayısı: 0
  sol gözum bır haftadır serıyor buda benı rahatsız edıyor neden olabilir

  2014-03-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  celil

  Cevap Sayısı: 0
  Ben 26 yasindayim bu göz atmasi kac haftadir suruyo deli olacagim sadece sol göz kapagi uykumuda aliyorum dengeli besleniyorum sadece biraz sinirli biriyim ilginiz icin tesekkurler

  2014-03-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Ruşen

  Cevap Sayısı: 0
  Sol göz ust kapağı arada sırada son 2 haftadır seyiriyor lens kullaniyiorum acaba lensten olabilir mi?

  2014-03-02 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ebru

  Cevap Sayısı: 0
  Merhabalar benim sol gozumun ustu ve kaşımın da tam altına denk gelen bölge yaklaşık 1 aydır seyiriyor ve yine aynı zamandan bu yana fakat daha aralıklı olmak üzere başımın sol kulak arkasına denk gelen kısmında seyirme oluyor.astigmat var bende ve pc karsısında çalışıyorum gun boyunca.gozlugumu de takmayı uzun zamandır ihmal ettım bundan kaynaklı olabılır mı yada neyin semptomu olma ıhtımalı var sizden bılgı alma sansım varsa memnun olurum..teşekkürler şimdiden

  2014-03-01 / Kullanıcı oyu: 4,5

  sema

  Cevap Sayısı: 0
  benim ki kesin strestendir :D

  2014-02-26 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ercan

  Cevap Sayısı: 0
  Kanka benimde bugun sol gozum seyirmeye basladi sag ve sol kulagimin yanlarinda sislik var nede?

  2014-02-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Safiye

  Cevap Sayısı: 0
  Sol kulağımın üstü devamlı seyriyor neden olabilir ?

  2014-02-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Mustafa

  Cevap Sayısı: 0
  gözünüzün seyiren kısmına ufacık bir kağıt yapıştırın :) geçici bir çözüm ama işe yarıyor

  2014-02-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nejla

  Cevap Sayısı: 0
  merhaba benimde 3 gündür seyiriyor..gripte oldum acaba girp olduğum içinmi yoksa bilgisayara çok baktığım içinmi anlamadım?

  2014-02-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Burcu B.

  Cevap Sayısı: 0
  Serkan buraya yazmama sebepsin. Fena güldüm, allah da seni güldürsün hahaha. Bu arada benim de hem sağ hem sol üst göz kapaklarım 3 aydir seyiriyor. Biraz arastirdim ve sebebinin miyop, astigmat vb. olabilecegini öğrendim. Göz doktoruna gitmekte fayda var diye düşünüyorum.

  2014-02-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  sevgi filiz

  Cevap Sayısı: 0
  benimde 2haftadır gözümün alt tarafı seğriyor sanırım stresten kaynaklanıyor ne yapmam gerekiyor

  2014-02-01 / Kullanıcı oyu: 4,5

  seda

  Cevap Sayısı: 0
  3 hafta oldu sol gözümün alt kapakçığı ara ara seyiriyor başlarda pek umursamadım ama artık fenalık geldi. çin işkencesi gibi. yapılan yorumları okudum ama net birşey göremedim. şu veya şu iyi gelir diye bir durum yok herhalde.

  2014-01-31 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Özcan

  Cevap Sayısı: 0
  Arkadaşlar benimde sol gözümün üst kapağı seyirip duruyor yaklaşık 2-3 gündür. deli oldum ya. bi hal çaresi yok mu şu meretin?

  2014-01-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  KENAN

  Cevap Sayısı: 0
  Yaklaşık 1 aydır sol gözümün üst kapağı seyiriyor. neden olabilir acaba doktora mı gitmeli,sürekli olmasada günde bir kaç kez oluyor

  2014-01-03 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yasemin Çuhadar

  Cevap Sayısı: 0
  Benim gözümün sağ üst ve sol alt kapağı seyiriyor yaklaşık 2 haftadır. Bununla birlikte sakarlıklarım da arttı. Önemli bişi olabilir mi acaba?

  2014-01-02 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Serkan

  Cevap Sayısı: 0
  Göz kapağı seğirmesi bende yedi aydır sürüyor, daha öncede bundan iki sene evvel bir yıl süren seğirmeler yaşadım. Felaket tellalı olmak istemem ama bunun tek sebebi var başa gelecek olan kötü yada iyi haberi veya bir olayı haber verir. Daha çok kişinin içinde olan üzüntü hiddetlenme gibi durumlar olur. Çok araştırdım bu konuyu ve ulaştığım kesin bir bilgi var oda. EĞER BİR YERIN TİTRİYORSA ( seğiriryorsa) ODAMARI OYNATAN MUHAKKAK ALLAHTIR BUNA IMAN ET VE BAŞINA GELECEK OLANI BEKLE. tabi doğru olan hayır murad etmektir. Sol gözün üst kapağı ve sağ gözün alt kapağının seğirmesi kötüdür. Sağ gözün üst kapağı ve sol gözün alt kapağının seğirmeside iyidir. Temel olarak bu seğirmeler tamamen ALLAHTANDIR. Yani normalden harıç yapılan aşırı iyilik yada fenalık halinde insana bir uyarı gibi müjdeleme yada öğretme durumu

  2014-01-02 / Kullanıcı oyu: 4,5

  saliha

  Cevap Sayısı: 0
  1,5 nerdeyse 2 ay olucak sol üst gözüm seğiriyor ve ben bundan çok rahatsız ölüyorum.artık yeter ya deliricem :-(

  2013-12-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ömer

  Cevap Sayısı: 0
  Son 1 aydır ve daha öncesinde kısa kısa dönemler seklinde sol göz kapağım sıyırıyor cevap alabilmek için yazıyorum bir ümit galiba kimse cevap alamıyo yazdıklarına

  2013-12-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  fatma

  Cevap Sayısı: 0
  sağ ve sol iki gözümde üst kapaklar sürekli seyiriyor ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olur musunuz ?

  2013-11-30 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ömer

  Cevap Sayısı: 0
  yaklaşık birbuçuk aydır süren sol gözümde seyirme var gerçekten bu durum benim çok canımı sıkıyor nasıl kurtulurum bu durumdan

  2013-11-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  betul

  Cevap Sayısı: 0
  Son iki haftadir goz seyirmem var ve beni cok rahatsiz ediyo ne yapmaliyim

  2013-11-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Mehmet

  Cevap Sayısı: 0
  Merhabalar. Ben aylardır göz seyirmesi sorunu yaşıyorum. Beni inanılmaz şekilde rahatsız ediyor. Ne yapmalıyım?

  2013-11-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  meral

  Cevap Sayısı: 0
  benim göz seyirmelerim başlayınca 2-3 ay devam ediyor. Abarttığımı düşünebilirsiniz ama doğru. Her ikisinde seyirmesi korkunç gerçekten. Sol göz kapağım ve sağ alt seyiriyor. Genelde yılda bir oluyor be seyirme dönemleri.Yorgunluk ve aşırı ışıktan olabileceğini tahmin ediyorum, umarım öyledir.

  2013-11-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

  gülten

  Cevap Sayısı: 0
  Birkaç gündür devam eden üst göz kapağı seyirmesi muhtemelen strese dayalı diye düşünüyorum. ama strese nasıl müdahele edeceğimi bilmiyorum :)

  2013-10-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  esma

  Cevap Sayısı: 0
  sağ göz kapağım normalde ara sıra bazen 2 veya3 gün seyirirdi arka arkaya...ama son 8 gündür aralıksız seyirme devam ediyor, seyirmede sanki göz kapağım titriyor gibi oluyor ve dışarıdan bariz bir şekilde belli oluyor...bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden tşk ederim, iyi çalışmalar...

  2013-10-04 / Kullanıcı oyu: 4,5

  gamze

  Cevap Sayısı: 0
  Göz ust kapağim bir kaç gündür seyriyor ciddi birsey olabilirmi?

  2013-10-03 / Kullanıcı oyu: 4,5

  İsmail SALTIK

  Cevap Sayısı: 0
  Merhaba;
  Sol gözümde üst kapakta aylardan beri bir seyirme var. Ve ciddi derecede dikkatimi dağıtıyor. Özellikle iş yerimde artıyor. Evde nadiren oluyor. İşe odaklanmışken seyirdiğinde kendi gözüme vurmak bile içimden geçiyor. Aslında asabi bir insan değilim ama galiba iş stresinden oluyor. Nasıl baş edebilirim?? Yardımcı olurmusunuz..

  2013-09-30 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Büşra

  Cevap Sayısı: 0
  Ben de miyop var ve gözlük kullanıyorum.Son 2 haftadır sol gözümün alt kapağı seyirmeye başladı.Artık sinirim bozuldu.6 ayda bir miyoptan dolayı muayeneye gitmem gerek ama bu sorundan dolayı tekrar gideceğim.Umarım kötü bir şey değildir.

  2013-09-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

  safak bilge

  Cevap Sayısı: 0
  Haftalardir gozum seyiriyo ilk baslarda gecer die dusundum ama cok sinirlenince uzulunce hizlaniyo ne yapmaliyim acaba

  2013-08-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Merve

  Cevap Sayısı: 0
  arkadaşlar lütfen yardım edin 15 yaşındayım sol gözum 5 gündür aralıksız seyiriyor bazıları şerre yorumluyor doğrumu sizcee ??

  2013-08-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  sevgi

  Cevap Sayısı: 0
  15 gündür sık aralıklarla sol gözüm seyriyor. bu da beni rahatsız ediyor.doktora gittim ama yorgunluk veya stresden olabilir dedi.ama geçmeye hiç niyeti yok gibi.ne yapabilirim?yardımcı olurmusunuz. ayrıca sabahları kalktığımda her iki gözümde de çapaklanma oluyor.

  2013-08-04 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ibrahim

  Cevap Sayısı: 0
  hocam benim gözüm bir kaç defa seyrilme oluyor uyku düzenim bozuldu ondan olabilirmi tsk

  2013-07-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  meral

  Cevap Sayısı: 0
  benim bir aya yakındır sağ gözümde seyirme var ve çok sıklıkla oluyor bu durum beni çok rahatsız ediyor bunun için ne yapmam lazım ciddi bir durum olabilirmi bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum şimdiden tşk ederim

  2013-07-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  selin

  Cevap Sayısı: 0
  yaklaşık üç dört gündür göseyiriyordu. bakiim tedavisi varmı diye burayı açmıştım ki balkonda rüzgardan bir şey yere düştü, onun sesiyle yerimde sıçradım korkudan sonra geçiverdi... xDD

  2013-07-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  tülay coşkun

  Cevap Sayısı: 0
  sol gözümün üstü bir haftadır deyiriyor.. ve deli ediyor beni..ne yapmalıyım acaba.. doktora mı gitmelyim. hala geçmedi çünkü

  2013-07-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  hasan

  Cevap Sayısı: 0
  selam benim sağ gözüm alt ve üst kapak olmakla birlikte 3-4 aydan beri seyiriyor ne yapmam gerekiyor

  2013-07-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

  İsimsiz

  Cevap Sayısı: 0
  Gercekten yardım etmek isteyen insan o kadar zaman ve bilgi harcar mesaja, birsey satmak olsa amacım emin olun daha kurumsal bir siteyi zıyaret ederdim

  2013-06-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Yalniz degiliz

  Cevap Sayısı: 0
  Goz kapaginda asiri yaglanmadan dolayi kristallesmeler olusurmus.. O da tuhaf bir sekilde goze kirpik kacmasi,toz kacmasi hissi doguruyor.. Ben inatla doktora gozumun ustunde kirpik var derken o altinda kristallesme var.onu alirsak o histe gider dedi...ufak bir operasyon..2 dk surmuyor.. Nester gibi bir seyle goz kapagindan o kristali aliveriyor... Yine de iyi bir doktora gitmek lazim. İnce is...

  2013-06-26 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Isimsiz

  Cevap Sayısı: 0
  Merhaba Sayin Admin, mesajimi email adresi verdigim icin post etmiyor olabilirsiniz ama mesajlarin icerigi bilgilerini baktim ama yok websitenizde. O yuzdenbir sorun olmicagini dusundum, diger websitelerinde oldugu gibi. Amacim burda benim gibi olan insanlara yardim edebilmek. Cunku ben de bu bloglar sayesinde bilgilere ulasabilip, tedavi olabildim. Ozel birgilerimin tamamini burdan paylasamayacagim icin email adresimi verdim. Bu siteyi kurup bu sorunu yasiyan insanlara yardimetmeye calistiginiz icin cok tesekkur ederim. Umarim birileri sifa bulabilir. Her zaman takibimdesiniz. Saygilar.

  Editör Mesajı :
  Site(lerimiz)de çok sayıda bitkisel ilaç veya şarlatanlar reklam tanıtımı yapmaya çalışıyor bu sebeple e posta verilen, her hangi bir ürünü veya yöntemi takdim edenler, aşırı biçimde övenler, kesin tedavi gibi gösteren yorumlar detaylarına bakılmasızın siliniyor. Burada kimin ne niyeti olduğunu bilmediğimizden siliyoruz malasef.

  2013-06-26 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazli

  Cevap Sayısı: 0
  2 ay oldu hala gecmedi

  2013-06-26 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Seçil

  Cevap Sayısı: 0
  Bir haftadır durmadan sağ üst kapağımda atma var ne yapabilirim ciddi endişeler içindeyim

  2013-06-25 / Kullanıcı oyu: 4,5

  cenk erdem

  Cevap Sayısı: 0
  bendede yaklaşık 2 aydır sağ üst kapakta seyirme var önceleri önemsemedim ama artık sıkılmaya başladım nasıl geçecek merak ediyorum bazende aynı gözde sanki içinde kirpik kaçmış gibi hissediyorum yorumunuz varsa cevaplarsanız sevinirim

  2013-06-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yalniz degiliz

  Cevap Sayısı: 0
  BEN DE COREK OTU YAGİNİ ARASTİRDİM..KASLARLA VE SİNİRLRLE İLGİLİ BİR FAYDASİ VAR..ONU DA ARASTİRİP KULLANABİLİRİZ..

  2013-06-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  dilek

  Cevap Sayısı: 0
  hasta olmaktan korkuyorum

  2013-06-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  isa

  Cevap Sayısı: 0
  bende bişey yazcam ama size garip gelebelir benim kız kardeşiminde durmadan sol gözü seğiriyodu hiç bi teşhis koyamadılar bi müddet sonra bilincini kaybetmeye başladı yani cin taifesi musallat olmuş çok şürkür dualarla namazla bu sıkıntılarındanbir nebze kurtuldu fakat şimdide bende başladı inş oda geçer arkadaşlarıma tavsiyem ayetel kürsiyi okuyup avcumuza üfleyip yüzümüzü mesd edersek faydası olacaktır saygılar

  2013-06-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  emine

  Cevap Sayısı: 0
  yaklaşık 5 ay önce kızımı kaybettim 17 yaşında idi ve ben 35 yaşındayım 5 aydır sol gözümün üst kapağı belirgin bir şekilde seyriyor ve gerçekten sinirimi bozuyor ne yapabilirim geçmesi için işim dolsıylave başka sorunlarım yüzünden doktora gidemiyorum evde neyapabilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

  Editör Mesajı :
  Emine hanım başınız sağ olsun ALLAH sabirlar versin ve kızınızın mekanı cennet olsun. Kısa sürede uzmanlar cevap vericeklerdir

  2013-06-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  berrin

  Cevap Sayısı: 0
  yaklaşık 2 haftadır hergün göz seyirmesi sorunu yaşıyorum çok sinir bozucu bunun için doktora gitmem gerekir mi acaba

  2013-06-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yalniz degiliz

  Cevap Sayısı: 0
  Arkadaslar.temkinli olun fakat korkmayin..benimde 2 aydir gozum seyiriyor.cok endiselendim. Bu korkuyla beraber neredeyse depresyona girdim. Bugun hem goz doktoruna hem de norologa gittim.. B 12 ic dedi cok iyi bir goz doktoru.. Ben de hem B12 hem de magnezyum ictim ve yaklasik 2 saattir gozum seyirmiyor. Henuz cok yeni ama sizi de rahatlatabilir diye dusundum..burada yorum yapan herkese tesekkur ederim..o kadar bilincli hastalar var ki cogu doktordan daha cok yardimci olmaya calisiyorlar.. Lutfen buraya bu hastaligi gecirmis olanlar durumlarini ayrintili yazsinlar...cok fa ydali oluyor. Allah hepimize acil sifalar versin...

  2013-06-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  MELEK

  Cevap Sayısı: 0
  YAKLASIK 2 HAFTADIR VAR BU PROBLEM VE COK RAHATSZ EDIYR BENI

  2013-06-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

  sevda 2

  Cevap Sayısı: 0
  aynı sıkıntılar bende de oldu önce hafif göz seğirmesiyle başladı ve sonra yanak çekilmesiyle tek gözümün kapanmasına kadar ilerledi.. birçok doktora gittim ama maalesef çare olmadı.Hemifasiyal spazm. botoks gerektiriyor ama kesin çözüm değil. burada ameliyat yazısını okuyunca valla ona bile razıyım yaptırırım. ilaç yada botoks tam çare değil. ufak seğirmeleri ciddiye almayıp nasıl olsa geçer dediğimiz noktada kronikleşiyor ve çözümü daha da zorlaşıyor. SEVDA arkadaşım benim de öyle başlamıştı önce üstte sonra alta geçti ve sonrada yanağımın sağ tarafı komple oldu.. bir an önce çaresini bulmalısın..

  2013-06-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Yagmur

  Cevap Sayısı: 0
  Ben 13 yasindayim yaklasik 1 haftadir sag gozumun ust kapagi belli riaraliklarda seyiriyor ne yapmaliyim?

  2013-06-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ayşenur

  Cevap Sayısı: 0
  2-3 gündür sol gözüm üst kapaginda segirmeler oluyordu geçer diye bekledim ama geçmedi arastirmisim iyi ki kaç gündür hem yorgunum hem de çok stresli ve üstelik göz kuruluguda var

  2013-06-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  SEVDA

  Cevap Sayısı: 0
  GÜN İÇERİSİNDE BİRÇOK KEZ SOLGÖZÜMÜN ÜST KAPAĞINDA SIK SIK SEYİRME MEYDANA GELİYOR SEBEP NE OLABİLİR?

  2013-06-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

  damla pelin

  Cevap Sayısı: 0
  ayni sorun bendede wardi doktor magnesium eksikliginden dedi aldim gecti

  2013-06-07 / Kullanıcı oyu: 4,5

  BENZER OLGUN

  Cevap Sayısı: 0
  Yaklasik 1 aydir sol gozumun ust kapagi seyriyor buda beni strese soktu dikkatim hep orada bir cozum bulan varsa lutfeb yardim...

  2013-06-06 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazlı

  Cevap Sayısı: 0
  mrb isimsiz arkadaşım kusurma bakma sana cevap yazamadım çünkü ikizlerim hastalandı adresim fecebooktan mikail yasar dersen çıkıyor spazmsız yıllar diliyorum herkese grş.

  2013-06-03 / Kullanıcı oyu: 4,5

  oguz

  Cevap Sayısı: 0
  Yaklasik 1 aydir sol gozumun ust kapagi seyriyor buda beni strese soktu dikkatim hep orada bir cozum bulan varsa lutfeb yardim...

  2013-05-28 / Kullanıcı oyu: 4,5

  İsimsiz

  Cevap Sayısı: 0
  Nazlıcım direk adresi yaz istersen böle bulamam eşinin adresini? Ben senin neler hissettiğini cok iyi biliyorum Benim çocuklarımda cok küçük Onlara iyi bir anne olabilmek için risk aldım ben de:( konuşamıyordum bile onlarla spazmlar yüzünden:( İyi düşün öle olacak

  2013-05-28 / Kullanıcı oyu: 4,5

  eylül

  Cevap Sayısı: 0
  sağ gözümün alt trafı sürekli aralarla seyiriyor...???

  2013-05-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazlı

  Cevap Sayısı: 0
  ben eşimin email adresini verebilirim Mikail yasar de çıkar istersen oradan görüşebiliriz gidebilme imkanım olabilir ama çocuklarım çok küçükler birde onlar için korkuyom inanki hiç kendim için korkmuyom grş.

  2013-05-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

  bahar

  Cevap Sayısı: 0
  gözüm üç haftadır seyiriyo .sanki yerinden çıkıcak gibi ne yapabilirim

  2013-05-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

  isimsiz

  Cevap Sayısı: 0
  Nazli cim sanirim doktor hemifasiyal spazm teshisi koydu sana. Botox onerdigine gore. Ben ameliyati yurtdisinda oldum. Fakat burda da iyi yapan doktorlar olabilir. Prof. Dr. Hakan Oruckaptan in hareket bozukluklariyla ilgilendigini biliyorum. Su anda Istanbul da Liv Hospital adinda bir hastane de calisiyor. Kendisi Hacettepenin profosoruydu. Turkiye de bu ameliyati yapabilecek elleri arastirmak gerek sanirim Botox maalesef bir cozum olmicak. Genc yasta yapilan ameliyatlarin cozum acisindan basarisi yuksek oluyor. Daha onceden yapilan botox basari sansini azaltabiliyor. Onun disinda cok gencsin sen de. Bir sure sonra vucut botoxa karsi savunma faktorleri uretebiliyor ki bu da botox u artik calisamaz duruma getirebiliyor. Sana ulasabilcegim bir email adresi yada telefon varsa ulasmak isterim ama nasil olur burdan maalesef bilemiyorum. Belki admin imiz bize yardimci olabilir...Bir de yurtdisina gidebilme imkanin olabilir mi diye merak ediyordum?

  2013-05-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Uğurcan

  Cevap Sayısı: 0
  Merhabalar. Yaklaşık 2.5 aydır sol üst göz kapağımda seyirme mevcut. 2.5 aydır her gün olmamakla birlikte arada oluyor ve olduğu zaman da gün boyu aralıklarla devam ediyor ve sinir bozucu olabiliyor. Çok aşırı seyirme yok ufak şekilde seyiriyor ama dikkatimi hemen oraya vermemde yeterli oluyor. Havlulara nevresimlere burnumla temas ettiğim şeylerde deri parçaları olması durumuna karşı alerjim var birkaç yıldır nevresimlerimi ve havlularımı temiz tutuyorum bundan dolayı.Fakat bu alerjinin ayrı bir belirtisi olabilir mi? bu durum. Teşekkürler. -İstanbul

  2013-05-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazlı

  Cevap Sayısı: 0
  isimsiz kardeşim inanki senin adına çok sevindim ben gaziantepliyim dr bana botox önerdi dedigin gibi etkisi 3aymış birde sana bunu soracam hangi şehirde ve hastanenin dr adını yazarsan sevinirim grş.

  2013-05-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazlı

  Cevap Sayısı: 0
  mrh isimsiz kardeş peki hastalıgın geçtimi umarım geçmiştir rabbim burdaki kader kardeşlerime vebana şafi ismiyle şifa versin grş.

  2013-05-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

  sibel

  Cevap Sayısı: 0
  sağ üst göz kapağım 2 gündür seyriyor ve bu durum beni rahatsız ediyor doktora gitmelimiyim sizce ? kendi kendine geçermi bilemiyorum cevabınızı bekliyorum

  2013-05-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

  melda

  Cevap Sayısı: 0
  bende çok fazla oluyor sanırım sinirden

  2013-05-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yok

  Cevap Sayısı: 0
  üzgüntüden oluyo ben 3. düşüğümü yaptım gözümün altı seyriyodu doktorum bana üzüntüden dedi ve artık her ay seyriyo artık

  2013-05-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

  isimsiz

  Cevap Sayısı: 0
  Herkese merhaba, burda herkes benzer sikintilari yasiyor biliyorum ama kisaca anlatacaklarimdan lutfen endise etmeyin, cogu zaman stres kaynakli gelip gececi seyirmeler bunlar. ama Nazli cim senin hikayene benimki cok benziyor:(((benim hikayem gozumun altinda (sol) tarafinda goz seyirmesiyle basladi yillar icinde, ara ara kaybolup stresli donemlerimde yine geri geldi, daha sonra burnuma, ve dudagimda olmaya basladi, dogumdan sonra ise artik sol gozum iyice kapanmaya ve dudagim cekmeye basladi. Doktorum (norolog) bana hemifasiyal spazm teshisi koydu:( Maalesef her doktor bunu anlayabilecek kadar bilgili ve tecrubeli degil. Umarim seninki ayni sorun degildir ama ayi seyleri yasadim bende. Problem: beyin kokumde yuz sinirime bir kilcaldamarin devamli basi yapmasiydi. Bu kilcal damar oldugundan maalesef MRI da da cikmiyor. Doktorum beni yuz hareketlerime bakarak teshisimi koymustu.

  2013-05-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

  hatice

  Cevap Sayısı: 0
  Kayhan sadece sol gozun mu seyiren yoksa yuzunun baska bolgelerinde de seyirme problemi oluyor mu?

  2013-05-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazlı

  Cevap Sayısı: 0
  mrh isimsiz kardeş sorunun cevabı evet ve hiç bir çare bulamadım ve bu genç yaşımda böyle bir hastalık inanki dışarıya bile çıkmak istemiyorum grş.

  2013-05-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  isimsiz

  Cevap Sayısı: 0
  Merhaba Nazli, mesajini simdi okudum:( Yaklasik ayni seyleri yasayan biriyim. Dogumdan sonra gozden yanagave dudaga tasinan seyirmeler. Agiz hareketlerinle artiyor mu bu seyirmeler?, uyku sirasinda da seni uykundan kaldiriyor mu?

  2013-05-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  meliha

  Cevap Sayısı: 0
  begüm bu yorumu görünce hemn doktora gittim gercekten ciddiymiş arkasım

  2013-05-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  begüm

  Cevap Sayısı: 0
  benimde hastalığım var göz seğirmesinden cok ciddymiş dikkatli olun çok kötü bir hastalıkmış kendinize dikkat edin

  2013-05-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  meltem

  Cevap Sayısı: 0
  benim sağ gözümde sebebini anlayamadığım bi rahatsızlık var 2 seneden fazla oldu çok rahatsız oluyorum geçen hafta beyin mr ı çektirdim sonuç normal çıkmış gözlerimde göz kuruluğu ve alerji var fakat doktorum tek göz fazla rahatsız olduğu için başka bi hastalık olabilir dedi bunun sebebi ne olabilir gözümün beyaz kısmına bişey yapışmış gibi oluyor ve gözümde gerilme tarzında bi rahatsızlık var yardımcı olursanız çok sevinirim..

  2013-05-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

  begüm

  Cevap Sayısı: 0
  Uyku probleminiz varsa cidden cozmenizde fayda var ayrıca stres yasadiginiz konuyu cozmek de göz seyirmesinin sonlanmasina yardımcı oluyor.denedim ve artık gözüm seyirmiyor.ancak sebep uykusuzluk muydu stres miydi net bi şey soyleyemiyorum .siteniz sayesinde çok şey öğrendim.başarılar dilerim.

  2013-05-16 / Kullanıcı oyu: 4,5

  eylül

  Cevap Sayısı: 0
  3 defa göz doktoruna gittimm bişey yok stesten dedi fakat ama tiroit hastalığımda bi düşüyo biraz yükseliyor ne yapacağımı bilmiyorum graves hastalığından korkuyorum lütfen yardımcı olun

  2013-05-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nazlı

  Cevap Sayısı: 0
  mrh hocam ben 27yş 2.5yıl önce ikizbebeklerim oldu bebekler 6aylık olduktan sonra sol gözümde seyirme oldu şimdide yanagımda ve dudagımda oluyor nörolojiyede gittim birde göz dr gittim göz filmide çekildi birşey çıkmadı lütfen bana yardımcı olursanız duacınız olurum.

  2013-05-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

  reyhan

  Cevap Sayısı: 0
  Göz seyirmesi üst te hep baslıyor ama gözlerim az damla geliyor sanki gözlerimden yas geliyor ve kücülüyor beni rahatsızlık veriyor gözlerim hiç acmak istemiyorum ne belirtiler olabilir yazarsanız memnun olurum sizden sizlerede iyi calısmalar dilerim

  2013-05-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  begüm

  Cevap Sayısı: 0
  Bi buçuk haftadır sağ gözüm seyiriyor.stres kaynagini biliyorum ama cozebilecegim bi durum değil.ne yapacağım bilmiyorum.acaba stres kaynagini ortadan kaldırmadan bu problem çözülmeyecek mi?katlanilir gibi değil artık.

  2013-05-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  hüsnü

  Cevap Sayısı: 0
  sağ gözüm 2aydır seyiriyor cok huzursuz ediyor başıma kötü bir şey gelecekmiş gibi teşekkürler

  2013-05-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Derya

  Cevap Sayısı: 0
  benim de sol gözüm yaklaşık 2 haftadır seğiriyor.ve dayanamayıp işyeri hekimine sorduğumda tıbbi bir çözüm mü bilemem ama bilgisayara çok bakıyorsan güneş gözlüğü ile bakmalısın ve dışarıya çıkarken mutlaka güneş gözlüğü ile çıkmalısın,ayrıca çay posasının suyunu pamuğa bir miktar sık bi süre gözünde beklet ben denedim işe yarıyor demişti..

  2013-05-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

  meltem külahli

  Cevap Sayısı: 0
  Ust sol gozum surekli seyiriyor. Yorgunluk stress ve alerji de var. Ne önerirsiniz?

  2013-05-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

  orhan

  Cevap Sayısı: 0
  ben gidip tedavi olacaksam niye buraya gelip nasıl geçer diye uğraşayım .. doktora gitmek bizim aklımıza gelmiyomu??

  2013-05-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  menekşe

  Cevap Sayısı: 0
  Benim sol gözüm tam uç aydır seyriyo doktorada hic gitmedim çok iğrenç birşey ama

  Editör Mesajı :
  sevgili menekşe kısa zamanda doktora git daha büyük sorunlar ortaya cıkmakdan

  2013-05-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Aykut

  Cevap Sayısı: 0
  bu kahrolası hastalığın ne yazık ki tedavisi yok..benim sol gözümün alt kapağı 1 yılı aşkın bir süredir seyiriyor.göz doktoruna da gittim, nörolojiye de gittim.bi sonuç alamadım.sebebi her şey olabilir diyolar.bakalım ne zaman geçecek..

  2013-05-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

  burcu

  Cevap Sayısı: 0
  2 HAFTADIR ÜST SOL GÖZÜM RAHATSIZLIK VERİCİ ŞEKİLDE SEĞİRİYOR. STRES VE SİNİR VAR TABİ BENDE AMA GÖZÜM SEĞİRMEZDİ. 5 SANİYE DURUYO YİNE SEĞİRİYOR.

  2013-05-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

  fatoş

  Cevap Sayısı: 0
  yaklasık 1 aydır sag gozum seyrıyor deli oldum ne yapmalıyım nasıl gecer yardımcı olun

  2013-05-07 / Kullanıcı oyu: 4,5

  reyyan turan

  Cevap Sayısı: 0
  2 aydir sag gözümün üst kapagi ve cok yoruldum ne yapmalyiim

  2013-05-06 / Kullanıcı oyu: 4,5

  NURCAN

  Cevap Sayısı: 0
  2 HAFTADIR GÜNDE 4 5 KERE GÖZÜM SEYİRİYOR VE YANMA YAPIYOR BUNU SEBEBİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM MÜMKÜNDE

  2013-05-06 / Kullanıcı oyu: 4,5

  a.gül

  Cevap Sayısı: 0
  benimde 3 gündür durmaksızın sol gözüm seğiriyor deliolacam uyuyorum uyanıyorum aynen devam gerildim çok kötü ne yapacağımı bilemiyorum sol gözümün hem altı hem üstü seğiriyor

  2013-05-01 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nurhan aydınalp

  Cevap Sayısı: 0
  sol göz üst kapak iki haftadır oynuyor ve beni rahatsız ediyor bu durum ne yapmam gerekir?

  2013-04-30 / Kullanıcı oyu: 4,5

  esra

  Cevap Sayısı: 0
  3 aydır gözüm seğiriyor kimse ne olduğunu bilmiyor

  2013-04-30 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yasemin

  Cevap Sayısı: 0
  sağ üst kapak ve sol altta olmak üzere gözlerim tam 2 aydır seyiriyor çok sinir bozucu bir durum. göz doktorum göz bozukluğum olmadığını söyledi.ne yapacağım?

  2013-04-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ALİ

  Cevap Sayısı: 0
  BENİM GÖZÜM 2HAFTADAN BERİ SAĞ-SOL OLMAK ÜZERE SEYRİYOR AMA MESALA ÇAY İÇERKEN VEYA SİNİRLENDİĞİMZAMAN BİRAZDA DEVAM MASA BAŞI İŞ YAPTIĞIM İÇİN BİLGİSAYARDAN DA OLABİLİR

  2013-04-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

  SERKAN

  Cevap Sayısı: 0
  benim sol gözüm ne zaman seyirse bi alcaklı kapıma dayanıyor dikkat ettim hep aynısı oluyor yani pek hayırlı değil :( beim düşüncem tabii ki

  2013-04-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

  semra

  Cevap Sayısı: 0
  benim 3 aydır sol üst kapağım seyiridir,çok rahatsız edici bir durum

  2013-04-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Muharrem

  Cevap Sayısı: 0
  Benimde bu sabah başladı göz kapağım seyriyor.Artık çok gıcığıma gidiyor çözüm bulursanızn sevinirim lütfen

  2013-04-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Zafer

  Cevap Sayısı: 0
  2 gündür sağ üst göz kapağım seyiriyor.son günlerde uykusuz kaldım,kafein tükettim galiba ondan

  2013-04-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

  gül

  Cevap Sayısı: 0
  nerdeyse iki haftadır sol gözümün kapağı durmadan seyiriyo ve sinirlerim bozuluyor ayrıca çenem kasılıpp kalıyor endişelenmeye başladım

  2013-04-05 / Kullanıcı oyu: 4,5

  hakkı

  Cevap Sayısı: 0
  yaklaşık 1 haftadır sag gözüm seyiriyor gözümün altında sürekli oluyor deli oldum iyicene.

  2013-03-31 / Kullanıcı oyu: 4,5

  serkan

  Cevap Sayısı: 0
  sol gözüm 6 aydır seğiriyordu. aynı zamanda nörolojik rahatsızlığım vardı. ciddi baş ağrıları başladı. göz doktoruna gittim ve yüksek göz tansiyonu olduğunu öğrendim fakat sebebi bilinmiyor.

  2013-03-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  nuran

  Cevap Sayısı: 0
  vallaha bnm sorunum geçti hahah 1 saniye bekleyin geçio geçmiş olsun garii bacım

  2013-03-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  taygun

  Cevap Sayısı: 0
  kendımı bıldım bılelı gözüm seyiriyo

  2013-03-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

  neşe

  Cevap Sayısı: 0
  benim 1 haftadır sol gözümün üstü seyiriyor geçici bir durum olabilir mi yoksa doktora gitmek gerekiyor mu?

  2013-03-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

  melisa

  Cevap Sayısı: 0
  Ya doktor benim bir kaç gündür sag gözüm cok kotü seyeiyo fItIk oldum sizce bişey varmIdIr ?

  2013-03-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ayca

  Cevap Sayısı: 0
  nasıl motive edicez ?

  2013-03-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

  umut

  Cevap Sayısı: 0
  1 senedir sol gözüm altlı üstlü seyiriyor.

  2013-03-12 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Sema

  Cevap Sayısı: 0
  4aydır sağ gözümün üst kapağı seyiriyor.bugün göz doktoruna gittim. Gözümde alerji varmış. Göz damlası verdi . İnşallah geçer. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum..

  2013-03-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  yasemin

  Cevap Sayısı: 0
  2 aydır sağ gözümün alt kapağı seyiriyor, muhasebeciyim sürekli ekrana bakmak zorundayım gözüm seyirdiği zaman sinir bozucu oluyor sürekliliği de uzun sürüyor karşımda duran rahatça attığını görebiliyor, ne yapmalıyım; göz dr una mı nöroloji dr na mı gitmeliyim?

  2013-03-11 / Kullanıcı oyu: 4,5

  saadet

  Cevap Sayısı: 0
  yaklaşık bir haftadır sol alt göz kapağım seyiriyor ve inanılmaz derece sinir bozucu neden olduğu konusunda bir fikrim yok ama günümüzde herkeste stres, uyku düzensizliği, kafein kullanımı vb sebepler mevcut.

  2013-03-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

  emrah

  Cevap Sayısı: 0
  4 aydır sağ gözüm seyriyo delirdim iyce ne yapsam da geçmiyor

  2013-03-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ayşe

  Cevap Sayısı: 0
  kendinizi motive edin yada uyuyun

  2013-03-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  fadiş

  Cevap Sayısı: 0
  kendinizi motive edin hemen duruyor

  2013-03-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  seher

  Cevap Sayısı: 0
  benım 1 aydır sag göz kapagında segırme var buda benı rahatsız edıyor ne yapabılırım ?

  2013-03-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Nur

  Cevap Sayısı: 0
  Yùzùm seyrıyor diyebılırım anlık da değil aylar boyu devam ediyor , ağız,burun ,yanak seyirmesıni ilk defa kendimde görüyorum , korkuyorum da nedir ki bunların sebebi ?

  2013-03-06 / Kullanıcı oyu: 4,5

  MELEK

  Cevap Sayısı: 0
  1haftadır benimde gözüm seğeriyor ama dikkat ettim herkes sol gözünden bahsederken benim sağ gözüm seğeriyor. Yorgunluktan dolayı olabileceğini düşünüyorum ama umarım başka ciddi birşey olmaz ne yapmalıyım.

  2013-03-05 / Kullanıcı oyu: 4,5

  arzu

  Cevap Sayısı: 0
  Üzüm üzüme baka baka kararır. Ben de aynı dertten müzdaribim arkadaşlar. Dayak yemeye işarettir diyorlar ama doğru mu? Çok korkuyorum lütfen bilgilendirin.

  2013-03-05 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ezgi

  Cevap Sayısı: 0
  sol gözüm sürekli seyriyor ben strese yoruyorum ama ALLAH herkesi korusun ne diyelim olacagı varsa olur gözün seyrimesiyle ne alakası var

  2013-02-23 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Suat

  Cevap Sayısı: 0
  Arkadaşlar göz seyirmesi kötü haberdir. Ne kadar gözüm seyirse başıma bi iş gelir şimdide öyle ve belamı gelecek artık bekliyorum

  2013-02-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

  ayşe solmaz

  Cevap Sayısı: 0
  iki aydır sol göz kapağım sürekli seyiriyor iki dakika arayla atıyor çok rahatsız oluyorum nedeni ne olabilir acaba teşekkürler

  2013-02-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  mustafa

  Cevap Sayısı: 0
  bugün 4,gün ve sol gözüm hala seyirmekte ne yapmalıyım tedirgin edici bi durum söz konusu mu ?

  2013-02-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Hüseyin Aydınlı

  Cevap Sayısı: 0
  benimde yaklaşık bir haftadır sol gözümün üst kapağı seyiriyor, çıldırtıcak beni.. uyku düzenimde iyi 7 saatten fazla uyumaya gayret ediyorum, çok yorucu bir işimde yok ancak bitmedi gitti.. gözlerimle alakalı bir sorunda yaşamadım bugüne dek anlam veremiyorum :(

  2013-02-03 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Ada Kavasoğlu

  Cevap Sayısı: 0
  Üç qündür sol qözümün üst kapağı seyiriyor ve bu beni inanlmaz rahatsız ve tedirqin ediyor.Ne yapmalıyım???

  2013-02-01 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Anıl

  Cevap Sayısı: 0
  Merhaba, 15 gün önce yeni bir işe başladım ve uyku saatlerim günlük 8 saatten 6 saate indi tam 15 gündür de sağ gözüm her gün seyiriyor ve bu durum bir türlü değişmiyor uyku saatimin azalması sebeiyle olabileceğini düşünüyorum ancak 6 saatin yetişkin bir birey için yeterli olacağını düşünüyorum, sizce diğer bir sebep olabilirmi ve seyirmenin geçmesi için ne yapmam gerekir.

  2013-01-31 / Kullanıcı oyu: 4,5

  Admin

  Cevap Sayısı: 0
  Göz Seyirmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Göz Seyirmesi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

  2013-01-28 / Kullanıcı oyu: 4,5

  #  Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

  Göz Seyirmesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

  DMCA.com

  Mayıs - 2018