Göz Seyirmesinin Nedenleri

Göz Seyirmesinde Ne Yapılmalı

Gözünüze Masaj Yapın

Göz Seyirmesinin Belirtileri

Göz Yorulması

Göz Numarası Artmış OlabilirGöz Seyirmesinin NedenleriGözde batma ve yanmaya sebebyet veren konjonktivit, keratit ve bunun gibi iltihabi durumlar ve düzeltilmemiş kırma kusurları göz seyirmesine yol açabilir. Bu gibi durumlar varsa göz doktoru tam bir göz muayenesiyle bunları düzeltir.

Göz Seyirmesinin Nedenleri

• Gözlük takan kişilerdeki göz seyirmesi göz numaralarının artması ya da azalması nedeniyle olabilir. Gözlük kullanan kişilerde göz numarası düşmüş ya da artmış olabilir. Bunun farkında olmadan aynı gözlüğüğün kullanılması seyirmeyi artırabilir.

• Magnezyum ve potasyum minerallerinin eksikliği göz seyirmesi nedenleri arasındadır.

• Uykusuzluk, yorgunluk, stres ve fazla kafein tüketimi de bu soruna neden olabilir.Göz kapağını kontrol eden kaslar küçük ve oldukça hassastır.

• Stres, yorgunluk ve kafein gibi uyaranlar bu kasların titreşmesine sebep olur. Titreşimler fazla olduğunda gözde sinir sistemiyle ilgili istemdışı seyirmeler oluşur.


Göz Seyirmesinin Nedenleri Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

9 Yorum Yapılmış "Göz Seyirmesinin Nedenleri"

salih

Guz seyirmesi batil bir inanc olabilir ama guzumseyirince misafirim geliyor

02.05.2014

yasin

Bence seyirmeden once uykunuzda bir degisiklik olmusturda ondan oluyor ben uzuzun yola ciktim geldikten sonra oldu

17.04.2014

zehra

Gözümde gün içinde sürekli seyirme oluyo.Bugün 4.gün hala devam ediyor.Neden olduğunu da bilemiyorum.Korkuyorum.Daha da devam ederse mecbur randevu alıcam.

14.04.2014

Hüseyin ölmez

Teşekkürler dostum

28.02.2014

Hasan ali

Ben iş yernde genelde Çok pc basındayım ve önceden sinirledniğimde göz seyirmesi olrdu smdi sık sık oluyor bunun nedenı pc ye devamlı baktıgım için olabilirmi acaba

26.02.2014

melek cüni

Allah razı gelsin...

18.01.2014

arif kaya

bu bilgi için teşekürler

09.01.2014

ali gümüş

stresli bir şehirde yaşamak uykusuz kalmak başlıca nedenleridir. inranktig içeren kimyasal ilaçlar göz kaslarını zedeler ve istem dışı göz tepkilerine neden olabilir. yani göz seğirebilir.

20.02.2013

Admin

Göz Seyirmesinin Nedenleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Göz Seyirmesinin Nedenleri konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

28.01.2013


#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Göz Seyirmesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014